O NAS

M Kwadrat – to dynamicznie rozwiająca się firma z 20-letnią historią w branży meblarskiej oraz montażowej.

Od czterech lat realizujemy wymagające projekty stoisk targowych, które spełniają potrzeby współczesnych, europejskich wystawców, a także montaż stolarki okiennej oraz elewacji.

Nasz profesjonalny i kompetentny zespół z wieloletnim doświadczeniem może być Państwa strategicznym partnerem nie tylko na terenie Polski, ale i na międzynarodowych targach oraz inwestycjach za granicą.

Wyróżnia nas wysoki standard jakości wykonywanych usług. Dzięki połączeniu doświadczenia, kompetencji i precyzji tworzymy profesjonalną, wielojęzyczną ekipę, zdatną sprawnie sfinalizować rozmaite koncepcje, rozwiązania techniczne i inspirujące projekty.

Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze zaangażowanie w realizację projektu aż do ostatniej chwili. Na stoiskach zamontujemy dodatkowe wyposażenie, rozmieścimy eksponaty, wykończymy i zamontujemy dekoracje oraz zajmiemy się serwisem podczas targów.

Instalację sidingów oraz okien wykonujemy przy użyciu profesjonalnych narzędzi, wykorzystując nasze szerokie doświadczenie montażowe.

Dzięki nam każdy projekt odniesie pełny sukces!

Cieszymy się z Państwa zainteresowania, zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

M Kwadrat
Aleksandrowice 165
32-084 Morawica
NIP: 6772386681

+48 536 011 660

office@mkwadratmontage.com

[contact-form-7 id="282" title="contact_pl"]

© Copyright by MKWADRAT. Wszelkie prawa zastrzeżone.

projekt i realizacja: preceptika